Na Extrh.cz můžete najít majetek různých úřadů. Naleznete u nás i majetek, který si lze vyzvednout v nové kamenné prodejně v Praze na Perštýně.

Naleznete u nás i majetek, který si lze vyzvednout v nové kamenné prodejně v Praze na Perštýně.Na Extrh.cz můžete najít majetek různých úřadů. Naleznete u nás i majetek, který si lze vyzvednout v nové kamenné prodejně v Praze na Perštýně.

I díky Extrh.cz se majetek různých úřadů prodá velmi rychle a výhodně pro všechny strany. Státu tak odpadají velmi vysoké náklady na jeho správu, uskladnění, pojištění atd.

Stát ve Válce skladů prodává různý majetek přes automobily, vozidla, těžkou techniku, elektroniku až po různé věci z domácností, obrazy, telefony, sekačky, nářadí atd.

Majetku spravovaného různými úřady je opravdu nepřeberné množství. Jedná se o nepotřebný majetek států, majetek zabavený Policii ČR pro různou trestnou činnost, majetek obcí, krajů nebo různých polostátních subjektů.

Veškerý majetek lze získat v jednoduchých výběrový řízeních nebo ještě častěji v elektronických aukcích. Všechen tento majetek je centralizován na jedno místo a to na Extrh.cz.

Nejedná se pouze o dražby, ale i o aukce, výběrová řízení, prodeje insolvečních správců, měst, obcí, armády, policie, ministerstev, různých polostátních subjektů atd.

Bohužel nelze vše sjednotit do dražeb, protože v jiném režimu majetek prodává Policie české republiky, jiným způsobem  insolvenční správce, jiným způsobem starosta obce a naprosto jinak exekutorský úřad.

Každý správce musí postupovat, tak jak ukládá zákon. V popisu prodeje na Extrh.cz vždy zjistíte kdo a v jakém režimu majetek prodává.

Kdo a jak prodává majetek:

  • dražby nedobrovolné (elektronické i kamenné) – exekutorské úřady, stát, insolvenční správci
  • dražby dobrovolné (elektronické i kamenné), obce, města, insolvenční správci, pozůstalosti
  • aukce (elektronické i kamenné) – ministerstva, různé úřady, obce, stát, policie, armáda, atd.
  • prodeje správců majetku – obce, kraje, stát, policie, armáda, ministerstva, polostátní subjekty a mnoho dalších organizací… (elektronické i kamenné)
  • výběrová řízení – insolvenční správci, správci konkurzních podstat (elektronické i kamenné)

Členem Extrh.cz klubu můžete být již od 2,70 Kč/den 😀 Nové automobily a další věci v dražbě přidáváme každý všední den, velmi často i o víkendu.

Druhy členství

Úroveň Cena
Přístup na 6 měsíců ke všem sekcím Extrhu. Získat okamžitý přístup! 590 Kč dočasná akční cena : -75%. 2.400 Kč
Členství vyprší po 6 měsících.
Podrobnosti
Přístup na 12 měsíců ke všem sekcím Extrhu. Získat okamžitý přístup!
Nejoblíbenější
990 Kč dočasná akční cena : -80%. 4.800 Kč.
Členství vyprší po 12 měsících.
Podrobnosti
Přístup na 3 měsíce ke všem sekcím Extrhu. Získat okamžitý přístup! 500 Kč dočasná akční cena : -42%. 1.200 Kč
Členství vyprší po 3 měsících.
Podrobnosti
Přístup na 1 měsíc ke všem sekcím Extrhu 400 Kč. Základní cena
Členství vyprší po 1 měsíci.
Podrobnosti

Naši členové s platným předplatným mají k dispozici nejen přístup ke všem sekcím a nabídkám na Extrh.cz, ale mají i k dispozici profesionální poradenství a technickou podporu po celou dobu členství na Extrhu. Můžete se na nás kdykoliv obrátit s libovolným dotazem nebo žádosti o řešení ohledně dražby nebo výběrového řízení.

Zapojte se do dražeb a výběrových řízení již dnes. Je to jednoduché a velmi lukrativní. Poskytneme vám plnou technickou podporu, kdykoli si s něčím nebudete vědět rady.

Reklama

Návod ZDARMA

  • Jak na dražbách vydělat?
  • Za kolik se vydražilo?
  • Jak dražby probíhají?