Jste zde poprvé? Přečtěte si prosím, co nabízí tento web a jaké informace zde naleznete.

Probíhají na vašem webu nedobrovolné dražby automobilů?

Ne, primárně vyhledáváme, centralizujeme a umisťujeme nedobrovolné, exekutorské dražby automobilů, nabídky na prodej automobilů od insolvenčních správců a nabídky automobilů na prodej v majetku státu.

Extrh.cz – je největší server v ČR,

který centralizuje exekučně zabavený movitý i nemovitý majetek. Dále na webu naleznete výhodné prodeje movitého i nemovitého majetku státu, obcí, krajů nebo třeba polostátních institucí.

Majetek, který si můžete výhodně koupit výhradně od ČR úřadů v dražbě, aukci nebo výběrovém řízení, přidáváme do databáze každý den. Majetek si může od ČR úřadů koupit v dražbě nebo výběrovém řízení každá fyzická osoba s platným dokladem totožnosti. (Občanský průkaz, pas atd.)

Proč tyto informace hledáte a třídíte?

Protože dražby neprovádějí a majetek neprodávají pouze exekutoři pověření soudem, nedobrovolné dražby a prodej majetku provádějí i jiné subjekty. Tyto subjekty musí informaci o nedobrovolné dražbě vyvěsit pouze na své úřední desce. O dražbách aut se tak nedozví široká veřejnost a vzniká zde prostor pro pletichy a prostor pro prodej takovýchto aut rodinným příslušníkům a známým dražebníků za třetinové ceny.

Odkud pocházejí zde umístěné automobily a majetek?

Převážná většina automobilů jsou automobily zabavené soudními exekutory, insolvenčními správci a jinými subjekty, dlužníkům pro nesplacení jakýchkoliv závazků. Jednoduše řečeno, firma nebo fyzická osoba má dluhy, které neplatí, soud nařídí exekuci a následně dražbu jeho majetku.
My tyto dražby vyhledáváme a třídíme na našich stránkách.

Některé informace jsou běžně dostupné po registraci zdarma, a některé informace jsou dostupné po uhrazení poplatku za přístup ke všem sekcím našeho webu.

Proč mám platit poplatek za členství?

Členství za 2,7Kč

Členství za 2,7 Kč

Jako člen/ka Extrh.cz získáte přístup ke všem premium sekcím Extrhu (dle zvoleného předplatného) a informace o dražbách a dražebních vyhláškách. Získáte elektronickou knihu (eBook), který vám řekne, co dělat, pokud například vydražíte automobil bez jakýchkoliv dokladů. Tato eKniha vás provede světem nedobrovolných dražeb.

Co vše získáte – podívejte se sem.

Dále získáte vzor dopisu sepsaného advokátem, pro úvěrové společnosti, které mají vámi vydražený automobil stále jako svou zástavu. Ukážeme vám, kde a jak tuto informaci zjistíte. Získáte telefonickou a emailovou podporu, pokud si nebude s něčím vědět rady.

Získáte přístupy k seznamům insolvenčních správců, exekutorských úřadů a k majetku státu, obcí, krajů atd. Extrh.cz neustále rozšiřujeme a vylepšujeme a zveřejňujeme nové informace o dražbách automobilů movitého i nemovitého majetku. Jako člen Extrh.cz bude mít náskok před ostatními. Členství na Extrh.cz pořídíte od 2,7 Kč na den, což může být vaše nejvýnosnější investice v poslední době.

Nákup automobilu v exekuční dražbě je nejbezpečnější způsob, jak můžete kupit ojetý automobil, jen musíte vědět, jak na to.

Kolik to tedy u vás stojí a co v tom vše je?

Své členství si můžete vybrat podle jeho délky, tedy na 3 měsíce za 500 Kč, na 6 měsíců za 590 Kč a na 12 měsíců za 990 Kč ( na den to vychází v průměru kolem 2,50 Kč). Členství vás opravňuje k přístupu ke všem sekcím webu, získáte eknihu, která reálně popisuje průběh nedobrovolné dražby, jak se na dražbu automobilu připravit, jak řešit nestandardní situace (např. vydražíte automobil bez technického průkazu). Získáte dopis sepsaný advokátem, který se odesílá případným věřitelům, kteří se nepřehlásili k exekučnímu řízení.
Získáte přístup k seznamu insolvenčních správců, kteří nabízí k prodeji majetek zabavený dlužníkům. Dále nabízíme všem členům emailovou i telefonickou podporu, pokud potřebují radu při nestandardní situaci, která může nastat u dražby automobilu.

Máte další otázku?

Rádi ji zodpovíme zde