Přečtěte si o zkušenostech Extrh.cz, hledání a zveřejnovaní utajeného majetku.

[fb-like-button]logo_eExtrh.cz hledá a zveřejnuje utajený majetek k prodeji široké veřejnosti. Nabídek má web nejvíce v celé ČR.

Přečtěte si o zkušenostech Extrh.cz

Utajený majetek se ukrývá nejen v  dražbách, ale i u insolvenčních správců, u obcí, měst, krajů nebo polostátních subjektů. Každý měsíc se úřednici zbavují movitého majetku za několik milionů korun.

Web Extrh.cz vlastněný panem Kostasem Siderasem, respektive jeho firmou Sideras Affil Group s.r.o., tento majetek umí vyhledat, roztřídit, popsat a zveřejnit.

Široké veřejnosti se tak dostává příležitost nakoupit movitý majetek (elekroniku, automobily, nářadí, telefony, kuchyňské potřeby, oblečení atd.) za velmi nízké ceny.

Web Extrh.cz umí tento majetek hledat díky sofistikovanému softwaru Exemonitor a celému týmu redaktorů, programátorů a manažerů.

Extrh.cz dokonce nabízí spolupráci na propagaci nabídek zájemcům z řad malých živnostníků a firem. Zájemci o propagaci mohou získat vlastní webové stránky, které budou provozovat pod svou firmou a propagovat nabídky utajeného majetku za velmi solidní provize.

Na internetu se tak můžeme setkat s celou řadou samostatných podnikatelů, kteří provozují vlastní webové stránky, na kterých propagují utajené dražby aut, nabídky k výhodným prodejům majetku od státu nebo třeba od insolvenčních správců majetku.