Úřední sklady skrývají mnoho různého majetku – zapojte se do války skladů českých úřadů!

Úřednické prodeje různého majetku, hledejte poklady za výtečné ceny.

Nakupujte velmi výhodně nejen automobily, elektroniku, oblečení, počítače, telefony, ale i byty, domy, komerční nemovitosti, chaty a chalupy.

Hledejte majetek za velmi nízké ceny. Tento majetek kupujete výhradně od obcí, krajů, armády, policie, ministerstev, exekutorů, insolvenčních správců a dalších úřadů. Tento majetek má neúplné popisy, mnohdy chybí fotografie.

Jsme Extrh.cz a věříme, že každý má právo vědět o majetku, který výhodně prodávají různé úřady nebo třeba stát. Nejen úředníci a jejich příbuzní!


Zapojte se tedy do velmi výhodných úřednických prodejů, zapojte se do války skladů českých úřadů! Díky naší každodenní mravenčí práci, přispíváme velkou měrou k transparentnosti dražeb a výběrových řízení. Ne všem se to ovšem líbí. Zapojte se také do dražeb, aukcí a výběrových řízení různých úřadů, přispějete tím k transparentnosti i vy.

Jak se orientovat a co nakupovat v těchto úřednických prodejích?

Tyto úřednické prodeje skrývají mnoho různého majetku v různé kvalitě a v různých cenách. Pokud vás zaujme jakýkoliv majetek, kontaktujte prosím správce majetku, který má konkrétní majetek na starosti.

Velkou výhodu při těchto levných výprodejích mají všichni, kteří se dobře orientují v určování hodnoty movitého i nemovitého majetku. Pokud se orientujete v odhadování hodnoty různého majetku, máte obrovskou výhodu před ostatními a zcela jistě nakoupíte velmi výhodně nejen automobily, elektroniku, oblečení, počítače, telefony, ale i byty, domy, komerční nemovitosti nebo chyty a chalupy.

 


Nepotřebný majetek ze skladů českých úřadů – zapojte se do války skladů českých úřadů!

Volkswagen Golf - 35.000 Kč

Volkswagen Golf – 35.000 Kč

Úřední sklady jsou plné majetku. Podívejte se na tohle vozidlo Volkswagen Golf - 35.000 Kč. Nenechávejte majetek úředníkům je to ...
Detail majetku
BMW 750 Li 4,8 - 80.000 Kč

BMW 750 Li 4,8 – 80.000 Kč

Úřední sklady jsou plné majetku. Podívejte se na tohle vozidlo BMW 750 Li 4,8 - 80.000 Kč. Nenechávejte majetek úředníkům ...
Detail majetku
ZDARMA - za odvoz, rozkládací pohovka

ZDARMA – za odvoz, rozkládací pohovka

Firemní sklady jsou plné majetku. Podívejte se na: rozkládací pohovka, ZDARMA za odvoz.  ...
Detail majetku
Do14.3.2021 - Opakovaná nabídka - Škoda Fabia

Do14.3.2021 – Opakovaná nabídka – Škoda Fabia

Úřední sklady jsou plné majetku. Podívejte se na tohle vozidlo Škoda Fabia. Nenechávejte majetek úředníkům je to váš majetek ...
Detail majetku
Do 29.3.2021 Výběrové řízení na prodej traktoru Tigretrac. Min. kupní cena 125.000 Kč, ➡️ ID786615

Do 29.3.2021 Výběrové řízení na prodej traktoru Tigretrac. Min. kupní cena 125.000 Kč, ➡️ ID786615

Do 29.3.2021 Výběrové řízení na prodej traktoru Tigretrac. Min. kupní cena 125.000 Kč. Další informace naleznete v popisu výběrového řízení ...
Detail majetku
Loading...