Klikněte a vyhledejte majetek, který Vás zajímá.

Reference + za kolik se vydražilo?

Autor/ka Adam Malý – Extrh.cz recenze
Díky Extrhu jsem se vyhnul zbytečným stresům při hledání auta v dražbě. Jejich platforma je snadno ovladatelná a nabízí skvělou možnost filtrování výsledků. Jsem velmi spokojený zákazník.
Autor/ka Lenka Novotná – Extrh.cz recenze
Extr.cz mi poskytl kompletní přehled o nemovitostech v dražbách. Jejich informace jsou přesné a aktuální. Velmi spokojená zákaznice, která jejich službu vřele doporučuje.
Autor/ka Petr Kovář – Extrh.cz recenze
Díky nim jsem objevil výhodnou investici v dražbě nemovitostí. Jejich platforma je intuitivní a profesionální. Doporučuji každému, kdo hledá dražební příležitosti.
Autor/ka Adéla Svobodová – Extrh.cz recenze
Díky Extrhu.cz jsem našla rychle automobil v dražbě exekutora. Jejich web je jednoduchý na používání a poskytuje přesné a podrobné informace. Super služba.
Autor/ka Jakub Pospíšil – Extrh.cz recenze
Extrh.cz je skvělý nástroj pro vyhledávání a třídění dražebních nemovitostí. S jejich pomocí jsem našel perfektní byt za výhodnou cenu.
Autor/ka Karel Vávra – Extrh.cz recenze
Děkuji Extrhu za jejich vynikající práci! Vyhledání automobilu v dražbě nebylo nikdy jednodušší. Jsem velmi spokojený s jejich službou a budu ji nadále využívat.
Autor/ka Ondřej Novák – Extrh.cz recenze
Extrh.cz je mým spolehlivým průvodcem při hledání nemovitostí v dražbách. Všechny mé dotazy byly promptně zodpovězeny a jejich služba mi ušetřila spoustu času. Velká pochvala.
Autor/ka Eva Mikulášová – Extrh.cz recenze
Díky Extrhu jsem objevila skvělý dům v dražbě exekutora. Informace byly přesné a důvěryhodné. Velké díky za jejich profesionální přístup.
Autor/ka Lukáš Prokop – Extrh.cz recenze
Extrh.cz je bezkonkurenční služba pro vyhledávání automobilů v dražbách. Všechno proběhlo hladce a rychle. Jsem jim vděčný za jejich pomoc.
Autor/ka Markéta Nováková – Extrh.cz recenze
Služba Extrhu.cz je naprosto úžasná! Díky nim jsem se vyhnula zdlouhavému pátrání po nemovitostech v dražbách. Všechny informace jsou přehledné a aktuální. Velmi doporučuji.
Extrh.cz recenze autor Tomáš Svoboda
Extrh je nejlepší místo pro vyhledávání nemovitostí v dražbě. Perfektní
Extrh.cz recenze autor Veronika Marešová
Díky Extrh jsem našla výhodnou nemovitost v dražbě exekutora. Skvělá platforma s přehlednými informacemi. Jsem Velmi spokojená zákaznice.
Extrh.cz recenze autor Michal Nový
Super služba od Extrh! Díky nim jsem našel skvělý vůz za vynikající cenu v dražbě. Opravdu supr.
Extrh.cz recenze autor Petra Dvořáková
Extrh.cz mi ušetřil spoustu času a energie při hledání auta v dražbě exekutora. Vše proběhlo v pořádku a já jsem spokojená zákaznice. Děkuji!
Extrh.cz recenze autor Martin Procházka
Služba Extrhu.cz je neocenitelná! Díky nim jsem objevil skvělou investiční příležitost v dražbě. Skvělý tým a spolehlivé informace. Doporučuji všem.
Extrh.cz recenze autor Lucie Kovářová
Díky Extrhu jsem našla ideální nemovitost pro svou rodinu. Jednoduché vyhledávání, přesné informace a profesionální přístup. Moc děkuji!
Extrh.cz recenze autor Pavel Novotný
Extrh.cz mi pomohl najít ten vůz v dražbě. Jsem nadšený z jejich služby a doporučuji ji všem.
Extrh.cz recenze autor Jan Pundak
Vynikající služba! Díky nim jsem našel skvělou nemovitost v dražbě a úspěšně ji zakoupil. Velký dík za rychlé a přesné informace.
Vydraženo jen za 80.000 Kč
Zisková Dražba Volvo XC70 – vydraženo jen za 80.000 Kč
Vydraženo jen za 20.500 Kč
Zisková Dražba Alfa Romeo 147 – vydraženo jen za 20.500 Kč