✅ OSLOVTE 1.000.000+ ZÁJEMCŮ O DRAŽBY

V ČESKU A NA SLOVENSKU

✅ ODKAZUJTE NA MAJETEK

VYDĚLÁVEJTE  BEZ NERVŮ!

Ziskové dražby - provize za doporučení

Propagace výhodných prodejů MAJETKU státu a různých úřadů!

Zapojte se do velké komunity lidí, kteří nám pomáhají propagovat výhodné prodeje státu a různých úřadů. Sdílejte odkazy na dražby.

Tato činnost je nejen velmi prospěšná, ale je i vysoce výdělečná.

PŘEDSTAVTE si, že oslovíte SVÉ PŘÁTELÉ přirozenou formou na Facebooku (…bez nutností emailů, reklam či webinářů.) Prostě jen bude sdílet odkaz na automobil, byt nebo třeba na televizi.

… a pouze tím získáte provize za doporučení našeho VIP klubu a dalších produktů!

Váš potenciál na oslovení ZÁKAZNÍKŮ, klientů či FANOUŠKŮ přitom roste denně, POKAŽDÉ KDYŽ NASDÍLÍTE zajímavý majetek! 

Zájem o majetek v dražbách, v aukcích a ve výhodných prodejích úřadů je opravdu obrovský. Majetku k prodeji je však ještě více!!!

Proto nabízíme možnost propagovat tento majetek pouze uzavřené komunitě našich členů ve VIP klubu Extrh.cz. Jen tak docílíme toho, že propagace bude efektivní a pro Vás velmi zisková

Jedná se o prémiový produkt, který získáte spolu s obrovskou databázi majetku, který můžete nakupovat, ale i velmi ziskově propagovat.

Kolik si vyděláte?

První možnost výdělku je aktivní účast v dražbách a v zapojování se do výhodných prodejů různých úřadů. Levně nakoupíte a se ziskem prodáváte. Pokud si nevíte s čímkoliv rady, kontaktujete svého přiděleného asistenta.
Aktivní účast
neomezený výdělek
Druhou velmi ziskovou možností je odkazování na majetek, který by se mohl líbit i ostatním. Na Facebook, nebo kamkoliv jinam, vložíte odkaz například na automobil a pokud kdokoliv vstoupí na našeho VIP klubu, Vám náleží provize 20%
Odkazování na majetek
neomezený výdělek​
Třetí možností je doporučování našeho kurzu Ziskové dražby, kdy získáte odměnu 3.000 Kč z každého kurzu, který si zájemce o ziskové dražby pořídil přes Váš partnerský odkaz.
Dopručování kurzů
neomezený výdělek​
🔥🔥🔥 Odměna 1.000 Kč pro členy uzavřené skupiny Extrhu. ✔️ Zapojil/a jsem se do dražby nebo do výběrového řízení
✔️ Vyhrál/a jsem dražbu automobilu levněji, než je cena na trhu
✔️ Odešlu fotky vozidla a cenu za kterou jsem vozidlo vydražil/a
✔️ Přiložím kopii potvrzení o nabytí vlastnického práva, tak aby nebylo pochyb, že jsem auto opravdu vydražil
❤️️ 𝐙í𝐬𝐤á𝐦 𝐨𝐝𝐦ě𝐧𝐮 𝟏.𝟎𝟎𝟎 𝐊č 𝐩ří𝐦𝐨 𝐧𝐚 𝐛𝐚𝐧𝐤𝐨𝐯𝐧í úč𝐞𝐭!
Odměna 1.000 Kč
za vyhranou dražbu
🔥🔥🔥 1.500 Kč vždy, když nám pošlete video z dražby, které jste se aktivně účastnili.
✔️ Ve videu musí být natočena registrace a průběh dražby
✔️ Ve videu musí být natočeno dražené vozidlo ve vysokém rozlišení
✔️ Ve videu musí být natočeno udělení příhozu vítězi dražby (nemusíte to být nutně Vy)
Odměna 1.500 Kč
za natočené video

Kolik je to v penězích?

Budeme se držet velmi při zemi a řekněme, že z telefonu nebo z počítače nasdílíte mezi své přátelé nějaké hezké auto v dražbě, byt nebo LCD televizi v aukci. Protože se Vám tento měsíc nechce nic moc dělat, tak to uděláte pouze 4x za měsíc.

Nicméně nasdílené odkazy pracují neustále, tedy pracují 24 hodin, sedm dnů v týdnu za vás – pořád, pořád.  Máte již 4 zaměstnance, kteří pořád pracují.

Díky těmto 4 zaměstnancům, kteří pro vás pracovali ZDARMA celý měsíc, se Vám podařilo doporučit 10 zájemců do VIP klubu (pořád se držíme velmi při zemi) a dále se Vám podařilo doporučit 2 zájemce na kurz “Ziskové dražby”.

Kousek od Vás probíhala dražba automobilu a tak jste se rozhodli, že se půjdete jen tak podívat. Nechtělo se Vám dražit, tak jste pouze natočili průběh dražby a poslali jste nám celé video. Díky tomuto videu jste získali dalších 1.500 Kč.

Suma sumárum Vám tito “4 zaměstnanci” a jedno video vydělali celkem 9.136 korun. Za to že jste vložili 4 x odkaz na sociální sít, to není špatné že jo? A nyní si představte, že Vás bude bavit ukazovat, kde lze koupit například automobil za 1/3, levný byt nebo televizi a opřete se do toho opravdu s vervou. Kolik myslíte, že si vyděláte?

Propagace státních dražeb a výhodných prodejů různých úřadů je opravdu velmi zisková. Nicméně tuto možnost nenabízíme všem, ale pouze členům našeho VIP klubu Extrh.cz

Nejlepší na tom je, že náš partnerský program je:

✅ Velmi jednoduchý (odkazy i bannery máte přichystané ve svém účtu) stačí je sdílet

✅ Velmi prospěšný pro společnost (posilujete státní prodeje) nepotřebný majetek, dražby, výběrové řízení, aukce atd.

✅ Vysoce výdělečný (přístup do programu je  pouze pro členy uzavřeného klubu) několik zdrojů příjmů

A to vše získáte díky… PARTNERSKÉMU PROGRAMU! A proto Vás chceme pozvat do našeho ZISKOVÉHO partnerského programu. Bude to praktické a vysoce výdělečné. Projděte si, prosím, tuto stránku. Věnujte jí chvilinku. A garantujeme Vám, že  vstupem do ZISKOVÉHO PARTNERSKÉHO programu Vám zvedneme měsíční příjmy.

provize za doporučení
%
Provize za vstup do VIP
6000 +
produktů k propagaci
za video z dražby
+
za vyhranou dražbu auta

Jaké produkty budete např. propagovat?

Protože máte na 100% nachystány odkazy a bannery na Facebook, Instagram nebo kamkoliv jinam! Vše je připraveno ve Vašem účtu. (stačí zkopírovat a kamkoliv vložit a nechat odkazy okamžitě vydělávat za Vás 24/7!)

Protože propagace státních dražeb a výhodných prodejů různých úřadů je nejen velmi prospěšná, ale je opravdu i velmi zisková. Protože tuto možnost nenabízíme všem, ale pouze členům našeho VIP klubu (vydělané peníze si užívejte s přáteli a rodinou!)

Protože pokud máte přístup k největší databázi majetku v Česku, je to ještě ziskovější. Protože pokud máte přístup k největší databázi majetku v ČR, nejde nevydělat! (vydělané peníze si užívejte s přáteli a rodinou!)

Protože Vám dáme k ziskové propagaci i k Vašemu použití na dražbách, bonusy ohledně dražeb, přesahující částku 22.000 Kč! (vše je nachystáno ve VIP sekci pro předplatitele)

Co budete potřebovat k ziskové propagaci dražeb,

státního majetku a prodejů různých úřadů?

POUZE VÁŠ POČÍTAČ nebo MOBIL

Jak to bude probíhat (…a budete to milovat):

Vstup do VIP klubu

Pokud ještě nejste členy našeho klubu, zaregistrujte se s vybraným předplatným. Získáte tak přístup k obrovské databázi majetku a hlavně automaticky vstup do ziskové propagace.

Vyberte si majetek

Vyberte si např. automobil, který chcete ukázat ostatním a odkaz vložíte třeba na Facebook. Pokud přes odkaz přijde kdokoliv na náš web, systém Vám přidělí provizi za každého nového člena v klubu nebo za nákup jiného produktu.

Armáda zaměstnanců

Sdílením odkazů na lukrativní automobily, elektroniku, nemovitosti za zlomkové ceny, si vytvoříte armádu zaměstnanců, kteří pracují ZDARMA za Vás 24/7. Každý vložený odkaz = pracovník, který pracuje za Vás.

Jsme Extrh.cz - největší komunita v české republice se zaměřením na dražby a majetek státu 🇨🇿🇨🇿🇨🇿

"Každý měsíc se úřednici zbavují různého majetku za několik milionů korun. Široké veřejnosti se tak dostává příležitost nakoupit majetek za velmi nízké ceny."
Kostas Sideras
Zakladatel Extrh.cz & Váš Majetek s.r.o.

O nás

Jsem tým profesionálů z oblastí dražeb, aukcí a výběrových řízení. Centralizujeme majetek  tohoto státu. Jsme Extrh.cz!

Naše mise

Věříme, že každý majetek, který prodává stát, se musí dostat velmi jednoduše k občanům této Země. Jsme Extrh.cz

Naše nabídka

Ukázky propagačních bannerů

5/5
Více než: 0 uživatelů důvěřuje
Extrhu

Zapojte se také do ziskové propagace dražeb a prodejů různých úřadů​

Vstupte do VIP klubu (protože začnete vydělávat) ➽➽➽

Členem Extrh.cz klubu můžete být již od 2,70 Kč/den 😛 Nové automobily a další věci v dražbě přidáváme každý všední den, velmi často i o víkendu.

Druhy členství

Úroveň Cena
Přístup na 6 měsíců ke všem sekcím Extrhu. Získat okamžitý přístup! 590 Kč dočasná akční cena : -75%. 2.400 Kč Členství vyprší po 6 měsících. Podrobnosti
Přístup na 12 měsíců ke všem sekcím Extrhu. Získat okamžitý přístup! Nejoblíbenější 990 Kč dočasná akční cena : -80%. 4.800 Kč. Členství vyprší po 12 měsících. Podrobnosti
Přístup na 3 měsíce ke všem sekcím Extrhu. Získat okamžitý přístup! 500 Kč dočasná akční cena : -42%. 1.200 Kč Členství vyprší po 3 měsících. Podrobnosti
Přístup na 1 měsíc ke všem sekcím Extrhu 400 Kč. Základní cena Členství vyprší po 1 měsíci. Podrobnosti
Naši členové s platným předplatným mají k dispozici nejen přístup ke všem sekcím a nabídkám na Extrh.cz, ale mají i k dispozici profesionální poradenství a technickou podporu po celou dobu členství na Extrhu. Můžete se na nás kdykoliv obrátit s libovolným dotazem nebo žádosti o řešení ohledně dražby nebo výběrového řízení.

Zapojte se do dražeb a výběrových řízení již dnes. Je to jednoduché a velmi lukrativní. Poskytneme vám plnou technickou podporu, kdykoli si s něčím nebudete vědět rady.

Automobily a vozidla

NEJširší nabídka z celé České republiky

Počítače, telefony, notebooky a další ...

Obrovská databáze movitého majetku ze všech oblastí.

Byty, domy, pozemky, chalupy ...

Největší nabídka nemovitostí ze všech 14 krajů Česka

Podpora neustále k dispozici

Naše technická podpora je Vám neustále k dispozici a klidně Vám sepíše i přihlášku do výběrového řízení.

Jsme specialisté na dražby a majetek státu

Zakladatel společnosti, CEO, pozitivní člověk se zálibou v technologiích, blockchainu a své rodině.

Kostas Sideras

Výkonná ředitelka, která klade důraz na preciznost, detaily a dokonalost práce.

Jana

Redaktoři, grafici, programátoři, účetní, kreativci, vážení obchodní partneři atd. Prostě tým lidí bez kterých by to nešlo 🙂

Celý tým Extrhu