Jak fungují dražby a výběrová řízení?

6545645448Na našem webu naleznete několik typů dražeb a nabídek k prodeji ve výběrových řízeních. Jedná se o:
– dražby nedobrovolné (elektronické i kamenné)
– dražby dobrovolné (elektronické i kamenné)
– aukce (elektronické i kamenné)
– prodeje správců majetku – obce, kraje, stát, policie, armáda, polostátní subjekty a mnoho dalších organizací… (elektronické i kamenné)
– výběrová řízení – insolvenční správci, správci konkurzních podstat (elektronické i kamenné)
Pokud je u popisu nabídky uveden kraj, jedná se o dražbu kamennou, nebo o prodej, někde v tom uvedeném kraji.
U těchto dražeb kamenných, které probíhají na různých místech po celé ČR, musíte být přítomni osobně a stačí vám platný doklad totožnosti k účasti na dražbě. Za automobil se platí na místě a většinou ihned s autem odjíždíte. (Vše se vždy řídí dražební nebo aukční vyhláškou, která je vždy součástí popisu na Extrhu)

U elektronických dražeb můžete dražit odkudkoliv, kde je internet a splníte patřičné kroky pro přihlášení do elektronické dražby. Zde je potřeba počítat s tím, že zákon vyžaduje, aby byla ověřena Vaše totožnost. To uděláte na jakékoliv poště. Pro všechny naše členy máme připraveny návody, jak ověřit Vaši totožnost. Za vydražený automobil se platí zpravidla do několika dní převodem na účet a s autem odjíždíte po domluvě s úřadem.

Nedobrovolná dražba automobilu nebo výběrové řízení insolvenčních správců je jistě nejbezpečnější možnost jak koupit ojetý automobil. Celá dražba se totiž řídí a probíhá přesně podle zákona. Paragraf §329 odst. 7 OSŘ říká, že přechodem vlastnictví v dražbě na vydražitele, tedy vás, zanikají zástavní a zadržovací práva a další závady váznoucí na dražené věci.

Jednoduše řečeno tento paragraf říká, že pokud koupíte ojetý automobil v nedobrovolné dražbě, nikdo jiný si už auto nemůže nárokovat. Automobil nebo jiná movitá věc je po vydražení Vaše a nikdo Vám ji nemůže již vzít – zákon je na Vaší straně.

Doklad, který vás potvrzuje, jako jediného vlastníka automobilu, je potvrzení o nejvyšším příklepu, tedy doklad o nabití předmětné movité věci (automobilu) v nedobrovolné dražbě. Potvrzení o nabytí vlastnického práva může vypadat například takto!

Důležité – čtěte!:

Naši členové s platným předplatným, které si můžete vybrat zde www.extrh.cz/membership-account/membership-levels/, mají k dispozici nejen přístup ke všem sekcím a nabídkám na Extrh.cz, ale mají i k dispozici profesionální poradenství a technickou podporu po celou dobu členství na Extrhu. Můžete se na nás kdykoliv obrátit s libovolným dotazem nebo žádosti o řešení ohledně dražby nebo výběrového řízení.

Členem Extrh.cz klubu můžete být již od 2,70 Kč/den 😛 Nové automobily a další věci v dražbě přidáváme každý všední den, velmi často i o víkendu.

Druhy členství

Úroveň Cena
Přístup na 6 měsíců ke všem sekcím Extrhu. Získat okamžitý přístup! 590 Kč dočasná akční cena : -75%. 2.400 Kč
Členství vyprší po 6 měsících.
Podrobnosti
Přístup na 12 měsíců ke všem sekcím Extrhu. Získat okamžitý přístup!
Nejoblíbenější
990 Kč dočasná akční cena : -80%. 4.800 Kč.
Členství vyprší po 12 měsících.
Podrobnosti
Přístup na 3 měsíce ke všem sekcím Extrhu. Získat okamžitý přístup! 500 Kč.
Členství vyprší po 3 měsících.
Podrobnosti
Přístup na 1 měsíc ke všem sekcím Extrhu 400 Kč.
Členství vyprší po 1 měsíci.
Podrobnosti

Naši členové s platným předplatným mají k dispozici nejen přístup ke všem sekcím a nabídkám na Extrh.cz, ale mají i k dispozici profesionální poradenství a technickou podporu po celou dobu členství na Extrhu. Můžete se na nás kdykoliv obrátit s libovolným dotazem nebo žádosti o řešení ohledně dražby nebo výběrového řízení.

Zapojte se do dražeb a výběrových řízení již dnes. Je to jednoduché a velmi lukrativní. Poskytneme vám plnou technickou podporu, kdykoli si s něčím nebudete vědět rady.

Reklama

Návod ZDARMA

  • Jak na dražbách vydělat?
  • Za kolik se vydražilo?
  • Jak dražby probíhají?