Máte otázku nebo nějakou pochybnost?

Děkujeme Vám za důvěru! Vážíme si Vaší odvahy dělat věci jinak a zapojovat se do výhodných dražeb a lukrativních prodejů státního majetku. Protože jste vykročili z řady, cítíme závazek Vám pomoci uspět ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

Je pro vás DRAŽBA nebo VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ novinka? Dali jsme dohromady pár tipů a odpovědí na nejčastější otázky, na které můžete při začátcích s DRAŽBAMI narazit.

Jak dražby a prodeje úřadů fungují?

Dražby probíhají jako kamenné (musíte se dostavit osobně) i elektronické (na internetu), vždy podle určení soudního exekutora, úředníka nebo insolvenčního správce. Tuto informaci vidíte nad každým popisem dražby.

Pokud je nad popisem dražby uvedený kraj, jedná se o kamennou dražbu, pokud je tam uvedeno Elektronická – A, jedená se o dražbu na internetu.

Jaké jsou výhody dražeb?

Nedobrovolná dražba automobilu nebo výběrové řízení insolvenčních správců je jistě nejbezpečnější možnost jak koupit zánovní automobil.

Celá dražba se totiž řídí a probíhá přesně podle zákona. Paragraf §329 odst. 7 OSŘ říká, že přechodem vlastnictví v dražbě na vydražitele, tedy vás, zanikají zástavní a zadržovací práva a další závady váznoucí na dražené věci.

Jednoduše řečeno tento paragraf říká, že pokud koupíte ojetý automobil v nedobrovolné dražbě, nikdo jiný si už auto nemůže nárokovat. Automobil nebo jiná movitá věc je po vydražení Vaše a nikdo Vám ji nemůže již vzít – zákon je na Vaší straně. Na vydražené věci, např. na autě, nezůstávají žádné dluhy, leasingy atd. Vše je smazáno podle zákona.

Doklad, který vás potvrzuje, jako jediného vlastníka automobilu, je potvrzení o nejvyšším příklepu, tedy doklad o nabytí předmětné movité věci (automobilu) v nedobrovolné dražbě. Potvrzení o nabytí vlastnického práva může vypadat například takto! www.extrh.cz/wp-content/uploads/2015/04/101884.pdf

Jak začít s dražbami?

Při každé dražbě je potřeba prokázat totožnost, tedy můžete dražit jako fyzická osoba nebo jako právnická osoba. Vždy podle toho jaké doklady předložíte před dražbou samotnou.

Dražit může kdokoliv, kdo prokáže svou totožnost. (občanský průkaz, pas, řidičák)

Mohu se dražby zúčastnit jako pozorovatel/ka?

ANO – dokonce to je nejlepší způsob jaký můžete zvolit. Pokud se s dražbami a nabídkami správců majetku teprve seznamujete, není nic jednoduššího než se dražby zúčastnit jen jako pozorovatel/ka. Jako účastník dražby se naprosto k ničemu nezavazujete, jen prostě pozorujte, jak dražby probíhají. Jako pozorovatel/ka se můžete zúčastnit libovolného počtu dražeb.

Platí se dražební jistiny?

Na exekučních dražbách (do 45.000 EUR hodnoty movité věci), se neplatí dražební jistoty, pokud ano, víte to předem z dražební vyhlášky, která je součásti popisu dražby.

Dražební jistoty se vždy po dražbě vrací, nebo se započítávají vůči draženému předmětu dražby, pokud učiníte nejvyšší příhoz.

Máte další otázky ohledně dražeb, nebo výběrových řízení?

Není vám něco jasné ohledně dražeb, nebo výběrových řízení? Máte nějaké pochybnosti nebo otázky a bojíte se zeptat?

To že se ptáte, je naprosto v pořádku a tak by to také mělo vždy být!

Pokud tedy něčemu nerozumíte, můžete nám zavolat na 733 103 237 (Po- Pá. 9:00-16:00), napsat na info@extrh.cz, navštívit nás v naší pražské kanceláři pro klienty, nebo nám jednoduše napsat pomocí toho modrého tlačítka vpravo dole 🙂 .

Autor/ka Adam Malý – Extrh.cz recenze
Díky Extrhu jsem se vyhnul zbytečným stresům při hledání auta v dražbě. Jejich platforma je snadno ovladatelná a nabízí skvělou možnost filtrování výsledků. Jsem velmi spokojený zákazník.
Autor/ka Lenka Novotná – Extrh.cz recenze
Extr.cz mi poskytl kompletní přehled o nemovitostech v dražbách. Jejich informace jsou přesné a aktuální. Velmi spokojená zákaznice, která jejich službu vřele doporučuje.
Autor/ka Petr Kovář – Extrh.cz recenze
Díky nim jsem objevil výhodnou investici v dražbě nemovitostí. Jejich platforma je intuitivní a profesionální. Doporučuji každému, kdo hledá dražební příležitosti.
Autor/ka Adéla Svobodová – Extrh.cz recenze
Díky Extrhu.cz jsem našla rychle automobil v dražbě exekutora. Jejich web je jednoduchý na používání a poskytuje přesné a podrobné informace. Super služba.
Autor/ka Jakub Pospíšil – Extrh.cz recenze
Extrh.cz je skvělý nástroj pro vyhledávání a třídění dražebních nemovitostí. S jejich pomocí jsem našel perfektní byt za výhodnou cenu.
Autor/ka Karel Vávra – Extrh.cz recenze
Děkuji Extrhu za jejich vynikající práci! Vyhledání automobilu v dražbě nebylo nikdy jednodušší. Jsem velmi spokojený s jejich službou a budu ji nadále využívat.
Autor/ka Ondřej Novák – Extrh.cz recenze
Extrh.cz je mým spolehlivým průvodcem při hledání nemovitostí v dražbách. Všechny mé dotazy byly promptně zodpovězeny a jejich služba mi ušetřila spoustu času. Velká pochvala.
Autor/ka Eva Mikulášová – Extrh.cz recenze
Díky Extrhu jsem objevila skvělý dům v dražbě exekutora. Informace byly přesné a důvěryhodné. Velké díky za jejich profesionální přístup.
Autor/ka Lukáš Prokop – Extrh.cz recenze
Extrh.cz je bezkonkurenční služba pro vyhledávání automobilů v dražbách. Všechno proběhlo hladce a rychle. Jsem jim vděčný za jejich pomoc.
Autor/ka Markéta Nováková – Extrh.cz recenze
Služba Extrhu.cz je naprosto úžasná! Díky nim jsem se vyhnula zdlouhavému pátrání po nemovitostech v dražbách. Všechny informace jsou přehledné a aktuální. Velmi doporučuji.
Extrh.cz recenze autor Tomáš Svoboda
Extrh je nejlepší místo pro vyhledávání nemovitostí v dražbě. Perfektní
Extrh.cz recenze autor Veronika Marešová
Díky Extrh jsem našla výhodnou nemovitost v dražbě exekutora. Skvělá platforma s přehlednými informacemi. Jsem Velmi spokojená zákaznice.
Extrh.cz recenze autor Michal Nový
Super služba od Extrh! Díky nim jsem našel skvělý vůz za vynikající cenu v dražbě. Opravdu supr.
Extrh.cz recenze autor Petra Dvořáková
Extrh.cz mi ušetřil spoustu času a energie při hledání auta v dražbě exekutora. Vše proběhlo v pořádku a já jsem spokojená zákaznice. Děkuji!
Extrh.cz recenze autor Martin Procházka
Služba Extrhu.cz je neocenitelná! Díky nim jsem objevil skvělou investiční příležitost v dražbě. Skvělý tým a spolehlivé informace. Doporučuji všem.
Extrh.cz recenze autor Lucie Kovářová
Díky Extrhu jsem našla ideální nemovitost pro svou rodinu. Jednoduché vyhledávání, přesné informace a profesionální přístup. Moc děkuji!
Extrh.cz recenze autor Pavel Novotný
Extrh.cz mi pomohl najít ten vůz v dražbě. Jsem nadšený z jejich služby a doporučuji ji všem.
Extrh.cz recenze autor Jan Pundak
Vynikající služba! Díky nim jsem našel skvělou nemovitost v dražbě a úspěšně ji zakoupil. Velký dík za rychlé a přesné informace.
Vydraženo jen za 80.000 Kč
Zisková Dražba Volvo XC70 – vydraženo jen za 80.000 Kč
Vydraženo jen za 20.500 Kč
Zisková Dražba Alfa Romeo 147 – vydraženo jen za 20.500 Kč

Nejedná se pouze o dražby, ale i o aukce, výběrová řízení, prodeje insolvečních správců, měst, obcí, armády, policie, ministerstev, různých polostátních subjketů atd.

Bohužel nelze vše sjednotit do dražeb, protože v jiném režimu majetek prodává Policie české republiky, jiným způsobem insolvenční správce, jiným způsobem starosta obce a naprosto jinak exekutorský úřad.

Každý správce musí postupovat, tak jak ukládá zákon. V popisu prodeje na Extrh.cz vždy zjistíte kdo a v jakém režimu majetek prodává.

Důležité – čtěte!:

Naši členové s platným předplatným, mají k dispozici nejen přístup ke všem sekcím a nabídkám na Extrh.cz, ale mají i k dispozici profesionální poradenství a technickou podporu po celou dobu členství na Extrhu. Můžete se na nás kdykoliv obrátit s libovolným dotazem nebo žádosti o řešení ohledně dražby nebo výběrového řízení.

Členem Extrh.cz klubu můžete být již od 2,70 Kč/den 😛 Nové automobily a další věci v dražbě přidáváme každý všední den, velmi často i o víkendu.

Druhy členství

ÚroveňCena 
Přístup na 6 měsíců ke všem sekcím Extrhu. Získat okamžitý přístup!590 Kč dočasná akční cena : -75%. 2.400 Kč
Členství vyprší po 6 měsících.
Podrobnosti
Přístup na 12 měsíců ke všem sekcím Extrhu. Získat okamžitý přístup!
Nejoblíbenější
990 Kč dočasná akční cena : -80%. 4.800 Kč.
Členství vyprší po 12 měsících.
Podrobnosti
Přístup na 3 měsíce ke všem sekcím Extrhu. Získat okamžitý přístup!500 Kč.
Členství vyprší po 3 měsících.
Podrobnosti
Přístup na 1 měsíc ke všem sekcím Extrhu400 Kč.
Členství vyprší po 1 měsíci.
Podrobnosti

Naši členové s platným předplatným mají k dispozici nejen přístup ke všem sekcím a nabídkám na Extrh.cz, ale mají i k dispozici profesionální poradenství a technickou podporu po celou dobu členství na Extrhu. Můžete se na nás kdykoliv obrátit s libovolným dotazem nebo žádosti o řešení ohledně dražby nebo výběrového řízení.

Zapojte se do dražeb a výběrových řízení již dnes. Je to jednoduché a velmi lukrativní. Poskytneme vám plnou technickou podporu, kdykoli si s něčím nebudete vědět rady.

O nás

Jsem tým profesionálů z oblastí dražeb, aukcí a výběrových řízení. Centralizujeme majetek  tohoto státu. Jsme Extrh.cz!

Naše mise

Věříme, že každý majetek, který prodává stát, se musí dostat velmi jednoduše k občanům této Země. Jsme Extrh.cz

Naše nabídka