Děkujeme Vám za důvěru! Vážíme si Vaší odvahy dělat věci jinak a zapojovat se do výhodných dražeb a lukrativních prodejů státního majetku. Protože jste vykročili z řady, cítíme závazek Vám pomoci uspět ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 

Je pro vás DRAŽBA nebo VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ novinka? Dali jsme dohromady pár tipů a odpovědí na nejčastější otázky, na které můžete při začátcích s DRAŽBAMI narazit.

Jak dražby a prodeje úřadů fungují?

Dražby probíhají jako kamenné (musíte se dostavit osobně) i elektronické (na internetu), vždy podle určení soudního exekutora, úředníka nebo insolvenčního správce. Tuto informaci vidíte nad každým popisem dražby.

Proč nevidím detaily nabídek?

Detailní informace jsou k dispozici pouze pro členy klubu Extrh.cz s platným předplatným.
Pokud chcete mít přístup ke všem informacím na našem webu, je potřeba mít platné předplatné, které si můžete vybrat zde:

Extrh recenze + za kolik se vydražilo?

Je někde vše detailně vysvětleno?

Ano, zde naleznete chatovací aplikaci, která Vám odpoví na vše: www.extrh.cz/androidka-sofie-posle-zpravu/

Jaké jsou výhody dražeb?

Nedobrovolná dražba automobilu nebo výběrové řízení insolvenčních správců je jistě nejbezpečnější možnost jak koupit zánovní automobil.

Celá dražba se totiž řídí a probíhá přesně podle zákona.

Jednoduše řečeno tento paragraf říká, že pokud koupíte ojetý automobil v nedobrovolné dražbě, nikdo jiný si už auto nemůže nárokovat. Na vydraženém autě, nezůstávají žádné dluhy, leasingy atd. Vše je smazáno podle zákona.

Doklad, který vás potvrzuje, jako jediného vlastníka automobilu, je potvrzení o nejvyšším příklepu. Potvrzení může vypadat například takto! www.extrh.cz/wp-content/uploads/2015/04/101884.pdf

Jak začít s dražbami?

Při každé dražbě je potřeba prokázat totožnost, tedy můžete dražit jako fyzická osoba nebo jako právnická osoba. Vždy podle toho jaké doklady předložíte před dražbou samotnou.

Dražit může kdokoliv, kdo prokáže svou totožnost. (občanský průkaz, pas, řidičák)

Mohu se dražby zúčastnit jako pozorovatel/ka?

ANO – dokonce to je nejlepší způsob jaký můžete zvolit. Pokud se s dražbami a nabídkami správců majetku teprve seznamujete, není nic jednoduššího než se dražby zúčastnit jen jako pozorovatel/ka. Jako účastník dražby se naprosto k ničemu nezavazujete, jen prostě pozorujte, jak dražby probíhají. Jako pozorovatel/ka se můžete zúčastnit libovolného počtu dražeb.

Platí se dražební jistiny?

Na exekučních dražbách (do 45.000 EUR hodnoty movité věci), se neplatí dražební jistoty, pokud ano, víte to předem z dražební vyhlášky, která je součásti popisu dražby.

Dražební jistoty se vždy po dražbě vrací, nebo se započítávají vůči draženému předmětu dražby, pokud učiníte nejvyšší příhoz.

Máte další otázky ohledně dražeb, nebo výběrových řízení?

Není vám něco jasné ohledně dražeb, nebo výběrových řízení? Máte nějaké pochybnosti nebo otázky a bojíte se zeptat?

To že se ptáte, je naprosto v pořádku a tak by to také mělo vždy být!

Pokud tedy něčemu nerozumíte, můžete nám zavolat na 733 103 237 (Po- Pá. 9:00-16:00), napsat na info@extrh.cz, navštívit nás v naší pražské kanceláři pro klienty, nebo nám jednoduše napsat pomocí toho modrého tlačítka vpravo dole 🙂 .

Nejedná se pouze o dražby, ale i o aukce, výběrová řízení, prodeje insolvečních správců, měst, obcí, armády, policie, ministerstev, různých polostátních subjketů atd.

Bohužel nelze vše sjednotit do dražeb, protože v jiném režimu majetek prodává Policie české republiky, jiným způsobem insolvenční správce, jiným způsobem starosta obce a naprosto jinak exekutorský úřad.

Každý správce musí postupovat, tak jak ukládá zákon. V popisu prodeje na Extrh.cz vždy zjistíte kdo a v jakém režimu majetek prodává.

Důležité – čtěte!:

Naši členové s platným předplatným, mají k dispozici nejen přístup ke všem sekcím a nabídkám na Extrh.cz, ale mají i k dispozici profesionální poradenství a technickou podporu po celou dobu členství na Extrhu. Můžete se na nás kdykoliv obrátit s libovolným dotazem nebo žádosti o řešení ohledně dražby nebo výběrového řízení.

Členem Extrh.cz klubu můžete být již od 2,70 Kč/den 😛 Nové automobily a další věci v dražbě přidáváme každý všední den, velmi často i o víkendu.

 

Zapojte se do dražeb a výběrových řízení již dnes. Je to jednoduché a velmi lukrativní. Poskytneme vám plnou technickou podporu, kdykoli si s něčím nebudete vědět rady.

Předplatné

za starou cenu
4800
990 za starou cenu
  • Auta, Movitosti, Nemovitosti
  • Akční sleva - 80%
  • Přístup ke všem sekcím Extrhu
Stará cena

Předplatné

za starou cenu
2400
590 za starou cenu
  • Auta, Movitosti, Nemovitosti
  • Akční sleva 75%
  • Přístup ke všem sekcím Extrhu
Stará cena

EXTRH KLÍČ

za starou cenu
5999 doživotně
  • Doživotně
  • Neomezený přístup
  • Účast na společných dražbách
Stará cena

O nás

Jsem tým profesionálů z oblastí dražeb, aukcí a výběrových řízení. Centralizujeme majetek  tohoto státu. Jsme Extrh.cz!

Naše mise

Věříme, že každý majetek, který prodává stát, se musí dostat velmi jednoduše k občanům této Země. Jsme Extrh.cz

Naše nabídka