Jaký majetek lze získat nejen v dražbě?

V tomto článku Vám ukážeme, jaký majetek lze získat nejen v dražbě, ale třeba i ve velmi výhodném výběrovém řízení správců majetku.

Levný majetek jako jsou automobily a vozidla, elektronika, oblečení, nářadí, nemovitosti a mnoho dalšího, lze výhodně koupit v dražbě nebo třeba nákupem od českého státu, obcí, krajů, nebo třeba od policie nebo od armády.

Kdo a jak prodává majetek:

  • dražby nedobrovolné (elektronické i kamenné) – exekutorské úřady, stát, insolvenční správci
  • dražby dobrovolné (elektronické i kamenné), obce, města, insolvenční správci, pozůstalosti
  • aukce (elektronické i kamenné) – ministerstva, různé úřady, obce, stát, policie, armáda, atd.
  • prodeje správců majetku – obce, kraje, stát, policie, armáda, ministerstva, polostátní subjekty a mnoho dalších organizací… (elektronické i kamenné)
  • výběrová řízení – insolvenční správci, správci konkurzních podstat (elektronické i kamenné)

Na našem webu Extrh.cz je tento majetek popsán a roztříděn do kategorií. Můžete si tak filtrovat, který majetek budete chtít výhodně nakupovat.

Vše je velmi srozumitelně popsáno, včetně přesných postupů jak se do jednotlivých výhodných prodejů zapojit.

Pokud si přeci jen nebude s čímkoliv jistí, jednoduše se obrátíte na naši Zákaznickou péči & Technickou podporu, která Vám ráda poradí a pomůže ohledně dražby nebo výběrového řízení.

Utajený majetek se ukrývá nejen v dražbách (státní dražby), ale i u insolvenčních správců, u obcí, měst, krajů nebo polostátních subjektů.

Každý měsíc se úřednici zbavují movitého majetku za několik milionů korun… Široké veřejnosti se tak dostává příležitost nakoupit movitý majetek (elektroniku, automobily, nářadí, telefony, kuchyňské potřeby, oblečení atd.) za velmi nízké ceny.

Věříme, že jakýkoliv majetek nesmí zůstávat v rukou úředníků. Majetek se musí velmi jednoduše dostat k běžným občanům této země.

Pokud jste ještě nečetli “Průvodce nákupem majetku (automobilů)” – stáhněte si tahák zde.

Reklama