Recenze na Audi A4 Allroad 2.0 TDi Quattro S tronic 2017

Dražby Automobilů - Audi A4 Allroad 2.0 TDi Quattro S tronic

Audi A4 Allroad 2.0 TDi Quattro S tronic je vysoce výkonné a pohodlné vozidlo, které bylo poprvé zaregistrováno v roce 2017. Je poháněno naftovým motorem s objemem 1.968 ccm, který poskytuje výkon 125 kW.

Jednou z výhod tohoto vozu je jeho vynikající trakce a pohon 4×4, což umožňuje jízdu na všech typech povrchů. Je to ideální volba pro řidiče, kteří hledají vozidlo schopné výkonu na silnici i v terénu.

Dále je třeba zmínit, že Audi A4 Allroad 2.0 TDi Quattro S tronic je velmi pohodlné a má špičkovou výbavu, která zahrnuje například automatickou převodovku. Tento vůz nabízí řadu funkcí a technologií, které usnadňují jízdu a zvyšují bezpečnost, jako například adaptivní tempomat, parkovací senzory a mnoho dalších.

Nicméně, vůz Audi A4 Allroad 2.0 TDi Quattro S tronic má své nevýhody. Například může být vysoká spotřeba paliva v porovnání s jinými vozy téže třídy. Také by se někteří řidiči mohli cítit trochu omezeni vzhledem k jeho rozměrům a větší hmotnosti.

Celkově lze ale říci, že Audi A4 Allroad 2.0 TDi Quattro S tronic je kvalitní vozidlo, které nabízí spoustu funkcí a výkonu. Je ideální pro řidiče, kteří hledají výkonné a pohodlné vozidlo, které je schopné snadno se pohybovat na silnici i v terénu.

2017

Levný automobil z dražby si zaslouží nejlevnější povinné ručení!
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Reklama
Označení nabídky:

Add Comment