Získejte kompletní řešení problémů při Dražbě Vozidel u Exekutorského Úřadu!

Získejte Kompletní Řešení Problémů Při Dražbě Vozidel u Exekutorského Úřadu!

Často se setkáváme s mylnou představou, že při dražbě vozidel existuje jakási ochranná lhůta, která chrání vydražitele během přechodného období, kdy dlužník zruší povinné ručení a vydražitel ještě nestihne uzavřít nové. Tato ochranná lhůta však neexistuje!

Pokud při dražbě získáte vozidlo a vznikne nepojištěné období, Česká kancelář pojistitelů (ČKP) bude za každý takový den požadovat zaplacení příspěvku do garančního fondu. Tento příspěvek je nutné uhradit, i když je vozidlo nepojištěné třeba jen jediný den.

Naše společnost nabízí komplexní poradenství, které vám pomůže předejít všem problémům spojeným s dražbou vozidel u exekutorského úřadu.

S naším předplatným získáte: (www.extrh.cz/membership-account/membership-levels/)

  • Detailní průvodce celým procesem dražby, aby vás nic nepřekvapilo.
  • Odborné rady, jak zajistit povinné ručení ihned po vydražení vozidla.
  • Pomoc s veškerou dokumentací potřebnou k bezproblémovému přepisu vozidla.
  • Rychlou asistenci v případě jakýchkoliv potíží nebo dotazů.

Nenechte se zaskočit nečekanými výdaji a právními komplikacemi. Přihlaste se k našemu poradenství a získejte jistotu, že vše proběhne hladce. S naším předplatným budete mít vždy po ruce odborníky, kteří vám pomohou projít procesem dražby bez starostí.

Zajistěte si klid a bezpečí při dražbě vozidel!

Připojte se k našim spokojeným klientům a využijte všech výhod našeho odborného poradenství. Kontaktujte nás ještě dnes a začněte využívat naše služby, které vám ušetří čas, peníze a starosti.

Reklama